Forum Finolubnych

koska rakastamme Suomea!


#1 2014-02-01 22:45:09

arnis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-01
Posty: 2
Punktów :   

moikka :)

mam na imię pamela, ale częściej używam nicku arnis. interesuję się finlandią od 4 lat, od kiedy zobaczyłam po raz pierwszy the dudesons. bardzo mnie zaciekawił ten kraj, jego mentalność, a przede wszystkim język. mam w planach studia na uniwersytecie poznańskim - filologię fińską i norweską, ponieważ kocham wszystkie kraje północne. prowadzę też fan page na facebooku. mam 17 lat, mieszkam w małym mieście - zamość c: marzę o małej chatce koło lasu, reniferze i własnej restauracji lub pracy jako tłumacz. kocham uczyć się języków obcych, mam w planach nauczenie się wielu z nich, np. fiński, norweski, grenlandzki, faroeski, szwedzki, duński, grenlandzki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański, hebrajski, szkocki, walijski i irlandzki kocham podróżować, marzę o podróżach stopem po północy i spotykaniu moich znajomych, z którymi piszę listy, poza tym marzy mi się wielka podróż po ameryce południowej, azji i afryce :3 chciałabym pojechać na syberię ;-; zbieram znaczki, pocztówki i w sumie wymieniam się korespondencją z dziewczynami z finlandii, norwegii, rosji, francji, singapuru i z innymi, które odpisują trochę rzadziej swego czasu zdarzyło mi się dostać list z islandii i bardzo dobre słodycze :3 jestem szczęśliwa, że finolubna założyła to forum, ponieważ miło jest poznać innych miłośników finlandii, porozmawiać z kimś, kto mnie rozumie, no i może znaleźć jakieś materiały naukowe jeśli za dużo się rozpisałam, to przepraszam

Offline

 

#2 2014-02-02 09:54:09

 Finolubna

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-14
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: moikka :)

Hei Arnis,
jesteś pierwszą poliglotką na forum, miło Cię tu widzieć

Mieć 17 lat i tyle planów, wow! Trzymam kciuki za podróże, zwłaszcza ta północne. Znajomemu się udało trochę stopem po Finlandii pojeździć, więc jest to jak najbardziej możliwe

Tsempiä!!


Sydämeni on sinivalkoinen.

Offline

 

#3 2014-02-02 13:58:33

arnis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: moikka :)

dziękuję też mam nadzieję, że mi się uda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumsamsunggalaxymini.pun.pl www.demo.pun.pl www.elfanespaniol.pun.pl www.pogotowie-ratunkowe.pun.pl www.mroczny-uniwersytet.pun.pl